harman
5 Takipçi | 4 Takip
16 04 2013

bitti işte... hepsi bu kadar işte! sonrası yok unuttum gitti....

http://www.youtube.com/watch?v=8yiQXtOtJRs

nereye gitti geçen zamanlarım dersin nerde bu ilişkiye verdiğim emekler dersin bu kadar yakınken nasıl bu kadar uzak olabildik biz dersin önce kızarsın bağırırsın üzülürsün sonra öğrendiklerinden yıkılırsın karşındakinin dünyasından çok uzun zaman önce çıktığının farkında bile değilsindir halbuki.. sonra nasıl böyle davranır diye kızarsın şimdiye niye adım atmıyor dersin bu kadar mı kötü biriyim ben dersin bunu haketmedim dersin kızarsın üzülürsün ağlarsınn nerdeyse yok olursun hatta ama yine de bi bekleyiş vardır GELMEZ! 

ikinci aşamaya geçersin sonra ona kızmazsın çünkü ona ihtiyacın vardır özlemişsindir ben ne yaptım da o bu hale geldi dersin üzülürsün bu sefer kendini üzersin,, ya o da özlemiştir benim gibi dersin o da kötü dersin halbuki o kötü değildir o mutludur haberleri gelir sana,, kızarlar sen niye daha üzülüyorsun o çok iyi toparlan derler ve sen üzülürsün sadece üzülürsün ağlarsın yalnızsın işte ötesi var mı,, beklediğin kişi yoktur kendi tercihlerini yapmış ve gitmiştir, o kadar ama sen yine ne kadar ağlarsan ağla seni üzdüğünü onun üzülmediğini çok iyi olduğunu bildiğin halde sen beklersin gelir belki diye bu gün gelir dayanamaz artık dersin GELMEZ!

Üçüncü aşamaya geçersin sonra ben de iyi olacağım dersin toparlanırsın artık bakım yaparsın tüm gözler dikkatler üzerindedir bu senin hoşuna gider mutlusundur hele sevgilinden ayrıldığını duyan kargalar tamamen bu durumda zayıf olacağını bilirler ve sana yakınlaşmaya çalışırlar, halbuki sen üzerinde gezen gözlerin ilgisini istersin seversin daha başkasını değil, bak dersin ya sen benim kıymetimi bilmedin millet benimle vakit geçirmek için çaba sarfediyo dersin ama yine de onu beklersin ama o GELMEZ!

dördüncü aşamaya geçersin sonra evde yalnız kaldığında depreşir ara ara ne kadar iyiyim desen de 2 dakikayı bulmaz yıkılman ağlarsın durduramazsın ve kızarsın halen mi o dersin kızarsın ve halen bekliyorsundur GELMEZ!

artık kabul ediş başlamıştır ağlamaların daha azdır mesela,, büyümüşsündür de üstelik bu süreçte mutlaka yeni anlamlar kazanmışsındır kişiliğine  ve daha iyisindir  sadece yeni birine nasıl güveneceğini sorgularsın bol bol,, birisinin sana yakınlaşması fikri bile çıldırtır seni istemezsin bu düşünceyi bi kendi kendine sarılırsın hayır dersin kimseyi almayacağım hayatıma artık üzülmeye cesaretim de yok gücüm de dersin ve dağılmalarını toplamaya başlarsın o kişiyi daha az düşünmeye başlamışsındır bi anda farkedersin sen bile şaşırırsın kimse vazgeçilmez değildir dersin ne öğrendim bu ilişkiden diye düşünürsün sadece ara ara o kadar.. artık beklemeyi de kesmişsindir o zaten GELMEZ ! ÇÜNKÜ O ÇOKTANN GİTMİŞTİR !

alışmak .... işte sadece bu sen önüne  yeni çıkacak ilişkileri düşünmeye başladığın an o an şaşırırsın kendine hep o vardı başkasıyla hayal kurmak burkar içini ama buna da alışırsın... o gelmeyi tercih etti ve sonra o gitmeyi tercih etti o kadar sadece başkalarına hazırladınız birbirinizi olması gerekiyordu ve oldu o kadar... o başkasının gerçeğinde artık senin hayallerinde bile değil,, artık önüne bak çok sorgulama anının tadını yaşa şimdiye kadar hep ondan kaybetmedin mi zaten çok düşünmek iyi gelmez insana her zaman,, ben bunu haketmedim diye de zaten deme haketmişsin demek ki olması lazımmış ya da işte öyle bişeyler..

çok yormamak lazım kimseyi ve yorulmamak suçlamamak lazım ancak böyle mutluluk gelir inadına daha çok sevmek lazım kapatmamak lazım nokta koymamak lazım bişeylere böyle olması gerekiyormuş kabullenmek lazım o kadar.... hepimiz mutlu olmak isteriz ve bu konuda da benciliz unutmayalım suçlamamak lazım...

mutlu olun hepimiz hakediyoruz .... 

0
0
0
Yorum Yaz